Skip links

Klaipėda nori, kad ją pažintumėte! Workation Klaipėda’19 metu, kiekvieno mėnesio paskutinę savaitę kviesime atvykusius co-working erdvių rezidentus į turą po miestą!

NORI Į KLAIPĖDĄ?

Atsibodo minti karštu asfaltu į per daug kondicionuojamą biurą? Iškeisk didmiestį į pajūrį, asfaltą – į smėlį, kondicionierius – į gaivų vėjo gūsį, automobilį – į dviratį, sporto klubą – į banglentes ir kaitus, o kasdienybę biure – į vieną iš išskirtinių biurų Klaipėdoje bei unikalias laisvalaikio galimybes! Atraskite miestą, kuriame galite suderinti darbą su atostogomis, atrasti pusiausvyrą tarp istorijos ir modernizacijos, miesto gyvenimo ir gamtos, technologijų pasiekimų ir kultūros paveldo.

Klaipėda, įsikūrusi Baltijos pakrantėje, apsupta nuostabios gamtos, yra unikalus miesto miestas Vakarų Lietuvoje, gyvenantis kurortiniu ritmu – kur žmonės atrodo labiau atsipalaidavę ir be streso. Klaipėda yra dovana gamtos mėgėjams ir sporto mėgėjams, norintiems pasimėgauti balto smėlio paplūdimiais. Galbūt ieškote įkvėpimo kūrybai, o galbūt – tiesiog naujų emocijų. Klaipėda įkvėps tolimesniems darbams!

1-asis miestas Lietuvoje pagal gyvenimo kokybę

Puikus susisiekimas, infrastruktūra šeimai, ideali vieta aktyviam laisvalaikiui: banglenčių sportui, kaitavimui, buriavimui ir kt.

Gražiausios UNESCO gamtos paveldo vietos

Mėlynosios vėliavos paplūdimiai – 15 min nuo Klaipėdos centro.

Iš taško A į B – per 5 minutes

Keliauti aplink yra taip pat paprasta, kaip 1, 2, 3. Mėlynosios vėliavos paplūdimius pasiekti galite per 15 min, o pervažiuoti visą Klaipėdą net ir spūsčių metu – trunka iki 30 min. Klaipėda taip pat pasiekiama sausumos, oro ir jūros keliais, jungiančiais uostamiestį su svarbiais tarptautiniais uostais.

8 kryptys

Sujungungiančios Palangos oro uostą su svarbiais Europos aviacijos hub’ais.

Keltų linijos

Jungiančios Klaipėdą su Vokietija, Švedija, Norvegija ir Anglija.

200 km

Dviračių takų Klaipėdoje ir aplink ją.

Miestas, įkvepiantis darbui

Klaipėda yra vieta, kur miesto kompaktiškumas sutinka gamtos kūrybinę galią ir sukuria unikalią sinergiją, skatinančią kūribiškumą. Terpė laisvai kurti 1-ame pagal gyvenimo kokybę Lietuvos mieste tampa viena pagrindinių verslų bei freelancer’ių priežasčių apsigyventi Klaipėdoje. Pridėjus palankias sąlygas verslui: modernius biurus, greitą internetą bei patogų susisiekimą, Klaipėda – vieta Jums!

Norite susipažinti iš anksčiau? Aplankykite Klaipėdos turizmo ir Kultūros informacijos centro tinklapį.