Skip links

Workation Klaipėda’19 dalyviai

NORI Į KLAIPĖDĄ?

Unboxed yra JAV-Lietuvos kompanija, vystanti vartotojų kuriamo turinio platformą, kuri įgalina soc. medijų marketingo specialistus sujungti su tūkstančiais mikro influencerių visame pasaulyje. Šiuo metu įmonė dirba  su 150 prekinių ženklų.

IMG_5400 2

Light House Co-working I Co-living rezidentai

„Išvyka į Klaipėdą buvo pasirinkta tikslingai: mums labai svarbu kuo geriau susipažinti su geležinkelių infrastruktūra ir keleivių patirtimis, nes mūsų darbas skirtas galutinio vartotojo pritraukimui. Tai – pirmoji „darbostogų“ išvyka kolegoms, kurie laiką pajūryje nusiteikę išnaudoti komandos formavimui, glaudesnių ryšių užmezgimui, o taip pat ir tam tikrų strateginių klausimų aptarimui neoficialioje aplinkoje“, – teigia „Lietuvos geležinkelių“ projektų vadovė Evelina Vasiliauskaitė.

LG

Klaipėdos mokslo ir technologijų parko rezidentai

„Lietuvos geležinkeliai“ yra strateginė, didžiausia Lietuvos transporto sektoriaus įmonė, savo veiklą vystanti trimis pagrindinėmis kryptimis: krovinių ir keleivių vežimas geležinkeliais, viešosios geležinkelių infrastruktūros valdymas, priežiūra ir plėtra.

„Žiūrėjau į „Workation Klaipėda“ kaip į naujų kontaktų, pažinčių galimybę. Aišku,  gamta, jūra, vasara – tiesiog sužavėjo ši idėja. Workation idėja tikrai pasiteisino, nes vakarai po darbų liko laisvi, galėjau “explorinti’ naują vietą.  Ypač patogu, kai 17val. baigdavau darbą ir likdavo visas laisvas vakaras pažinti miestui“, – teigia Gabrielė Kraujelytė, „SAYDUCK“ gamybos vadovė.

Untitled design

Light House Co-working I Co-living rezidentė

Rolandas Šimkus – Roland Graphic Design autorius, skaitmeninių produktų dizaineris, brand’ų kūrėjas ir aktyvus keliautojas. Parskridęs tiesiai iš Kroatijos, dvi naktis apsistojo Light House coliving‘e, išbandė miego kapsulę ir jau kraunasi kuprinę į Šveicariją.

50472915_1439961719471484_4348249311654445056_n

Light House Co-working I Co-living rezidentas

„Esu Klaipėdoje, nes mano atveju čia turiu geriausias galimybes vystyti savo asmeninius projektus ir tobulėti kūrybiškai. Šiuo metu kuriu animacinį muzikinį video klipą,“ – teigia Pijus Balkaitis.

Kultūros fabriko rezidentas

„Trumpam grįžau į savo gimtąjį miestą ir galvoju kaip čia atvažiuoti ir vėl, čia puiki aplinka, malonūs bendradarbiai ir viskas pasiekiama per 15 min dviračiu,“ – teigia Tomas Jankauskas, grafikos dizaineris šiais metais išbandęs „Workation Klaipėda’19“.

Kultūros fabriko rezidentas

„Klaipėda stebina“ – štai tokie atsiliepimai iš Rock in Role reklamos ir kastingo agentūros merginų! Po dviejų dienų darbo rūsyje prigaudyta daugybė Klaipėdoje gyvenančių talentingų žmonių.

logo-black

Kultūros fabriko rezidentės

„Workation Klaipėda’19“ kampaniją vertinu kaip išties gerą priemonę siekiant į Klaipėdą pritraukti daugiau įvairių sričių specialistų, sudominti uostamiesčiu jaunimą ir parodyti, kad buvimas pajūryje gali dovanoti ne tik poilsį, bet ir kitokios veiklos, naujų įspūdžių, naujų kontaktų,“ – įsitikinęs žiniatinklio programuotojas Mantas Daugintis, pasinaudojęs šią vasarą galimybe nemokamai dirbti KMTP Telia hub‘o erdvėse.

Klaipėdos mokslo ir technologijų parko rezidentas

Projekto „JUDAM“ koordinatoriai iš įvairių Lietuvos miestų šią vasarą savo susitikimus organizavo KMTP Telia hub’e. Svečiai įvertino ir itin patogią lokaciją, ir patogią darbui aplinką.

Klaipėdos mokslo ir technologijų parko rezidentai

„JUDAM“ projektą, kuriuo siekiama padėti jauniems žmonėms lengviau įsilieti į darbo rinką, siekti žinių, įgyvendina Jaunimo reikalų departamentas prie LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

„Versli Lietuva“ merginos užkrėtė pozityvumu, lengvumu ir kūrybiškais sprendimais. „Workation metu įspūdingiausias mūsų nuotykis buvo miegojimas kapsulėse. Kiekviena iš mūsų pasitikrino, ar neturi mažų patalpų baimės.  O šiaip, labai džiaugiamės ir visos pritarė – miego kapsulėse miegas buvo labai kokybiškas.“ „Versli Lietuva“ komunikacijos komanda visiems pataria: „išnaudokite šią įkvėpiančią aplinką 100 procentų – nuo darbo stalo, susirinkimų kambarių, iki įkvepiančių renginių, kuriuos bendruomenei organizuoja Light House komanda. Ir nepamirškite aplankyti jūros!“

Versli-Lietuva_spalvotas

Light House Co-working I Co-living rezidentės