Skip links

Workation Klaipėda’19 dalyviai

NORI Į KLAIPĖDĄ?

Unboxed yra JAV-Lietuvos kompanija, vystanti vartotojų kuriamo turinio platformą, kuri įgalina soc. medijų marketingo specialistus sujungti su tūkstančiais mikro influencerių visame pasaulyje. Šiuo metu įmonė dirba  su 150 prekinių ženklų.

IMG_5400 2

Light House Co-working I Co-living rezidentai

„Išvyka į Klaipėdą buvo pasirinkta tikslingai: mums labai svarbu kuo geriau susipažinti su geležinkelių infrastruktūra ir keleivių patirtimis, nes mūsų darbas skirtas galutinio vartotojo pritraukimui. Tai – pirmoji „darbostogų“ išvyka kolegoms, kurie laiką pajūryje nusiteikę išnaudoti komandos formavimui, glaudesnių ryšių užmezgimui, o taip pat ir tam tikrų strateginių klausimų aptarimui neoficialioje aplinkoje“, – teigia „Lietuvos geležinkelių“ projektų vadovė Evelina Vasiliauskaitė.

LG

Klaipėdos mokslo ir technologijų parko rezidentai

„Lietuvos geležinkeliai“ yra strateginė, didžiausia Lietuvos transporto sektoriaus įmonė, savo veiklą vystanti trimis pagrindinėmis kryptimis: krovinių ir keleivių vežimas geležinkeliais, viešosios geležinkelių infrastruktūros valdymas, priežiūra ir plėtra.

„Žiūrėjau į „Workation Klaipėda“ kaip į naujų kontaktų, pažinčių galimybę. Aišku,  gamta, jūra, vasara – tiesiog sužavėjo ši idėja. Workation idėja tikrai pasiteisino, nes vakarai po darbų liko laisvi, galėjau “explorinti’ naują vietą.  Ypač patogu, kai 17val. baigdavau darbą ir likdavo visas laisvas vakaras pažinti miestui“, – teigia Gabrielė Kraujelytė, „SAYDUCK“ gamybos vadovė.

Untitled design

Light House Co-working I Co-living rezidentė

Rolandas Šimkus – Roland Graphic Design autorius, skaitmeninių produktų dizaineris, brand’ų kūrėjas ir aktyvus keliautojas. Parskridęs tiesiai iš Kroatijos, dvi naktis apsistojo Light House coliving‘e, išbandė miego kapsulę ir jau kraunasi kuprinę į Šveicariją.

50472915_1439961719471484_4348249311654445056_n

Light House Co-working I Co-living rezidentas

„Esu Klaipėdoje, nes mano atveju čia turiu geriausias galimybes vystyti savo asmeninius projektus ir tobulėti kūrybiškai. Šiuo metu kuriu animacinį muzikinį video klipą,“ – teigia Pijus Balkaitis.

Kultūros fabriko rezidentas