Skip links

Workation Klaipėda’19 dalyviai

NORI Į KLAIPĖDĄ?

Unboxed yra JAV-Lietuvos kompanija, vystanti vartotojų kuriamo turinio platformą, kuri įgalina soc. medijų marketingo specialistus sujungti su tūkstančiais mikro influencerių visame pasaulyje. Šiuo metu įmonė dirba  su 150 prekinių ženklų.

IMG_5400 2

Light House Co-working I Co-living rezidentai

„Išvyka į Klaipėdą buvo pasirinkta tikslingai: mums labai svarbu kuo geriau susipažinti su geležinkelių infrastruktūra ir keleivių patirtimis, nes mūsų darbas skirtas galutinio vartotojo pritraukimui. Tai – pirmoji „darbostogų“ išvyka kolegoms, kurie laiką pajūryje nusiteikę išnaudoti komandos formavimui, glaudesnių ryšių užmezgimui, o taip pat ir tam tikrų strateginių klausimų aptarimui neoficialioje aplinkoje“, – teigia „Lietuvos geležinkelių“ projektų vadovė Evelina Vasiliauskaitė.

LG

Klaipėdos mokslo ir technologijų parko rezidentai

„Lietuvos geležinkeliai“ yra strateginė, didžiausia Lietuvos transporto sektoriaus įmonė, savo veiklą vystanti trimis pagrindinėmis kryptimis: krovinių ir keleivių vežimas geležinkeliais, viešosios geležinkelių infrastruktūros valdymas, priežiūra ir plėtra.

„Žiūrėjau į „Workation Klaipėda“ kaip į naujų kontaktų, pažinčių galimybę. Aišku,  gamta, jūra, vasara – tiesiog sužavėjo ši idėja. Workation idėja tikrai pasiteisino, nes vakarai po darbų liko laisvi, galėjau “explorinti’ naują vietą.  Ypač patogu, kai 17val. baigdavau darbą ir likdavo visas laisvas vakaras pažinti miestui“, – teigia Gabrielė Kraujelytė, „SAYDUCK“ gamybos vadovė.

Untitled design

Light House Co-working I Co-living rezidentė

Rolandas Šimkus – Roland Graphic Design autorius, skaitmeninių produktų dizaineris, brand’ų kūrėjas ir aktyvus keliautojas. Parskridęs tiesiai iš Kroatijos, dvi naktis apsistojo Light House coliving‘e, išbandė miego kapsulę ir jau kraunasi kuprinę į Šveicariją.

50472915_1439961719471484_4348249311654445056_n

Light House Co-working I Co-living rezidentas

„Esu Klaipėdoje, nes mano atveju čia turiu geriausias galimybes vystyti savo asmeninius projektus ir tobulėti kūrybiškai. Šiuo metu kuriu animacinį muzikinį video klipą,“ – teigia Pijus Balkaitis.

Kultūros fabriko rezidentas

„Trumpam grįžau į savo gimtąjį miestą ir galvoju kaip čia atvažiuoti ir vėl, čia puiki aplinka, malonūs bendradarbiai ir viskas pasiekiama per 15 min dviračiu,“ – teigia Tomas Jankauskas, grafikos dizaineris šiais metais išbandęs „Workation Klaipėda’19“.

Kultūros fabriko rezidentas

„Klaipėda stebina“ – štai tokie atsiliepimai iš Rock in Role reklamos ir kastingo agentūros merginų! Po dviejų dienų darbo rūsyje prigaudyta daugybė Klaipėdoje gyvenančių talentingų žmonių.

logo-black

Kultūros fabriko rezidentės

Visą savaitę ofisą Vilniuje iškeitę į Kultūros fabriką, YNOT Media puikiai derino darbą su laisvalaikiu. Nors rudeniški orai nelepino saule ir šiltu oru, tai nesutrukdė workation dalyviams pažinti Klaipėdą bei sudalyvauti Menų festivalio Plartforma media spektaklyje „Everywhen“.

Kultūros fabriko rezidentai

„Workation Klaipėda’19“ kampaniją vertinu kaip išties gerą priemonę siekiant į Klaipėdą pritraukti daugiau įvairių sričių specialistų, sudominti uostamiesčiu jaunimą ir parodyti, kad buvimas pajūryje gali dovanoti ne tik poilsį, bet ir kitokios veiklos, naujų įspūdžių, naujų kontaktų,“ – įsitikinęs žiniatinklio programuotojas Mantas Daugintis, pasinaudojęs šią vasarą galimybe nemokamai dirbti KMTP Telia hub‘o erdvėse.

Klaipėdos mokslo ir technologijų parko rezidentas

„Savo tipinį keleto dienų pabėgimą šiemet išplėtėme iki savaitės ir pasirinkome Klaipėdos Light house. Į savaitę lengvai sutilpo ir tipinė savaitė darbinių reikalų, ir kelios kūrybinės sesijos, na ir žinoma surf’o/ sup’o pamokos, geras 100km dviračiais, puikus turas su nuostabia gide po Klaipėdą, Lietuvoje gyvenančio latvio rankų darbo kanojos naktį, krūva gastro reikalų ir šiaip nuostabaus laiko. Superinė Choco chebra, nuostabi Klaipėda ir tikrai puiki savaitė.“

choco

Light House Co-working I Co-living rezidentai

Workation Klaipėda’19 aplankė ir TV3.lt portalo merginos. Jos darbą derino su 1600 km lenktynėmis, kur save išbandė „108 kilometrų moterų iššūkyje”. Išvykdamos kitiems workation dalyviams linkėjo „Greitis reikalingas tik lenktynėse, gyvenime neskubėkime ir mėgaukimės akimirkomis.”

download

Light House Co-working I Co-living rezidentės

Projekto „JUDAM“ koordinatoriai iš įvairių Lietuvos miestų šią vasarą savo susitikimus organizavo KMTP Telia hub’e. Svečiai įvertino ir itin patogią lokaciją, ir patogią darbui aplinką.

Klaipėdos mokslo ir technologijų parko rezidentai

„JUDAM“ projektą, kuriuo siekiama padėti jauniems žmonėms lengviau įsilieti į darbo rinką, siekti žinių, įgyvendina Jaunimo reikalų departamentas prie LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

„Versli Lietuva“ merginos užkrėtė pozityvumu, lengvumu ir kūrybiškais sprendimais. „Workation metu įspūdingiausias mūsų nuotykis buvo miegojimas kapsulėse. Kiekviena iš mūsų pasitikrino, ar neturi mažų patalpų baimės.  O šiaip, labai džiaugiamės ir visos pritarė – miego kapsulėse miegas buvo labai kokybiškas.“ „Versli Lietuva“ komunikacijos komanda visiems pataria: „išnaudokite šią įkvėpiančią aplinką 100 procentų – nuo darbo stalo, susirinkimų kambarių, iki įkvepiančių renginių, kuriuos bendruomenei organizuoja Light House komanda. Ir nepamirškite aplankyti jūros!“

Versli-Lietuva_spalvotas

Light House Co-working I Co-living rezidentės

Verslo finansų konsultantas Simas Lietuvos pajūryje nebuvęs 10 metų, Klaipėdoje atostogavo pirmą kartą. „Linkiu pasilikti čia ilgiau nei dvi dienas. Pradžioje pokyčiai išmuša iš komforto zonos, keista. Bet verta pabūti ilgiau, išmoksti apie save kažką naujo. Tuos pačius rutininius darbus darydamas jaučiausi, kaip naujame darbe. Visai kitaip veikė galva. Šį mėnesį pagerinome pardavimų rekordą – 20proc. šuolis į viršų. Gal tai nėra tiesioginiai susiję, bet vis tiek turėjo įtakos aplinkos pakeitimas. Kai jūra pasiekiama per 15 min., ten važiuodavau kas antrą dieną. Susiformavo natūralus režimas: dieną einu į sporto salę, kitą dieną – prie jūros. Atradau, kad prie jūros galima važiuoti ne tik tada, kai geras oras, nes jei lyja ar didelis vėjas – didelės bangos.“

finbeelogo

Light House Co-working I Co-living rezidentas

 „FinBee“ yra tarpusavio skolinimo platforma, kurioje žmonės skolina žmonėms palankiausiomis sąlygomis. Jų komanda prisideda prie smulkaus verslo augimo Lietuvoje.

Šią vasarą bendradarbystės erdves aplankė daug įvairiausių workation dalyvių, tačiau kelionių intensyvumu ir skaičiumi Liucija Ivascuk ir Peter Hofmann Rytter buvo nepralenkiami. Nuotoliniu būdu dirbantis duetas (Emailnova) per 3 metus aplankė 30 šalių ir tai dar ne pabaiga!

Light House Co-working I Co-living rezidentai

Mantas Klaipėdą tiesiog išsėmė pilnomis saujomis – per 25 dienas spėjo su dviračiu keletą kartų nulėkti iki Nidos ir Palangos, aplankyti visus vykstančius koncertus ir festivalius, bei išragauti visas skaniausias miesto kavas. Puikus pavyzdys kaip iš tiesų reikia derinti poilsį su darbu!

Light House Co-working I Co-living rezidentas

Ivan Pesa pasirinko Lietuvą tik dėl trijų priežasčių: jūros, darbo + poilsio erdvių bei Oxygym sporto salės. Praleidęs Klaipėdoje virš 20 dienų, Ivan net svarsto galimybę čia pradėti savo verslą.

Light House Co-working I Co-living rezidentas