×

Nori susiplanuoti savo #workationklaipeda – parašyk mums!
Skip links

Darbo erdvės mieste

Norite dirbti besiklausydami jūros bangų, paukščių, ar kavos aparato skleidžiamų garsų? Klaipėdoje nepritrūksite ir darbui draugiškų erdvių mieste. Miesto kavinės, skverai, parkai, kiemeliai ir bibliotekos gali tapti puikiomis vietomis kai kuriems darbams.

NORI Į KLAIPĖDĄ?

Čia tik kelios mūsų išbandytų vietų – visos savaip žavingos:

IEVOS SIMONAITYTĖS BIBLIOTEKA

Tik šnarančių puslapių garsai – puiki vieta susikaupimo reikalaujančiam darbui pačiame miesto centre.

IEVOS SIMONAITYTĖS BIBLIOTEKOS KIEMELIS

Sėdmaišis po senu ąžuolu, gaivinantis gėrimas rankose ir sunku patikėti, kad esate visai šalia centrinės miesto gatvės.

MEAT LOVERS

Tylos ir ramybės čia nerasite. Šurmulio ir judesio aplink netrūks niekada, bet Kuršių marių bei praplaukiančių laivų vaizdai sukuria nepakartojamą atmosferą. Kas sakė, kad visiems darbams reikia tylos ir ramybės?

GARDI KAVA

Musangas, Kavos architektai, 10 Tiltų, Coffee King ir daug kitų kavos namų. Jei jus įkvepia puikūs kavos aromatai ir nepriekaištinga aplinka, šios „darbo stotelės“ kaip tik jums.

SU JŪROS HORIZONTU

Baltas ruonis ir Ateik Ateik. Čia kavos aromatai maišosi su jūros gaiva. Kavinės itin populiarios ir nėra puikiausias sprendimams ilgoms darbo valandoms, bet nuostabus pasirinkimas, kai reikia įkvėpimo keliems trumpiems darbeliams

Kita vertus...

Darbas juk būna visoks ir jam ne visada reikalingas stalas, kėdė ir internetas. Kartais geriausios mintys ir sprendimai ateina keliaujant pajūriu, plaukiant keltu, minant pedalus Smiltynės dviračių takais ar pirmą kartą užlipus ant banglentės. Juk čia Workation Klaipėda!