×

Nori susiplanuoti savo #workationklaipeda – parašyk mums!Skip links

blank

Ekskursija senamiesčio takais.

Kiekvienas miestas slepia išskirtinę istoriją. Buvusi laikinoji Prūsijos karalystės sostinė – tokią istoriją taip pat turi. Kviečiame į ekskursiją po Klaipėdos senamiestį su gidu.

 

Sužinok daugiau
Sužinok daugiau
blank

„Wet weim“ naktinė ekskursija kanojomis.

Kai kelią per tamsų vandenį nušviečia tik deglas ir miesto šviesos, o gido pasakojimus papildo upės bangavimas. Sveiki atvykę į naktinę ekskursiją po Klaipėdą medinėmis rankų darbo kanojomis. Patirtis, kurią verta išbandyti.

 

blank

Ekskursija "Švyturio" alaus darykloje.

Pamatykite alaus gamybos kelionę. Ekskursijoje susipažinsite su įvairiomis alaus rūšimis, pamatysite, kokiose talpose alus yra rauginanamas bei kokias gamybos stadijas pereina produktas, norint gauti galutinį rezultatą. Ir, žinoma, padegustuosite įvairių rūšių galutinio produkto.

 

Sužinok daugiau
Sužinok daugiau
blank

SPA malonumai.

East Island SPA – tai tikra Rytų pojūčių oazė, kurioje masažo meistrai, atvykę iš Tailando, Kambodžos, Indijos ir Balio salos atskleis tikrąsias Rytų masažų kultūros subtilybes. Dienos SPA centre taip pat galite mėgautis įvairiausiais tradiciniais masažais, profesionaliomis kūno bei veido procedūromis ir dar daugiau.

 

blank

Laipiojimas dirbtinėmis uolomis.

Laipiojimas uolomis – tai visų kūno raumenų treniruotė, kuri lavina jėgą, ištvermę, greitį, galingumą, lankstumą, koordinaciją ir balansą. Klaipėdoje pakviesime į „Scala dream“.

 

Sužinok daugiau
Sužinok daugiau
blank

Vandenlenčių parkas „WakeStar“.

Vandenlenčių parkas „WakeStar“ – tai vandenlenčių pramogos miesto centre, Malūno tvenkinyje. Galėsite išbandyti dvi modernias trasas su vandens figūromis.

 

blank

Banglentės Baltijos jūroje.

Teigiama, kad geriausia vieta Lietuvos pajūryje plaukti banglente yra uostamiestyje prie šiaurinio molo. Būtent čia pirmą kartą ant banglentės atsistoja dauguma šio sporto naujokų.

→ Serfingas.lt | → Vandens supynės | → Windigo | → Surf camp

Sužinok daugiau
blank

Po delfinariumo užkulisius.

Pamatykite kaip gyvena delfinai Klaipėdos delfinariume iš kitos scenos pusės. Susipažinsite su treneriais, kurie papasakos apie savo ir delfinų kasdienybę bei susitiksite ir su pačiais delfinais treniruočių erdvėje.

 

blank

Ekskursija „Paragauk Klaipėdos“.

Tai gastronominis-marinistinis maršrutas po Klaipėdą, sukurtas tiems, kurie nori ne tik pamatyti, bet ir paragauti.

 

Sužinok daugiau
Sužinok daugiau
blank

Ekskursija laivu po uosto akvatoriją.

Lankantis uostamiestyje geriausios pramogos – ant vandens. Plaukti laivu, grožėtis uosto ir Kuršių nerijos vaizdais, klausytis įdomiausių miesto istorijų ir ragauti rūkytos žuvies.

 

blank

Ekskursija dviračiais su gidu.

Puiki galimybė ir pasportuoti, ir iš arčiau susipažinti su miestu – rinktis ekskursiją dviračiu.

 

Sužinok daugiau
blank

Dar daugiau idėjų, ką veikti Klaipėdoje rasite Klaipėdos turizmo ir Kultūros informacijos centro tinklapyje.

Sužinok daugiau